Sobota, 25.01.2020 04:27

Białka Tatrzańska - Wyciąg narciarski Kotelnica

Wyciąg narciarski Kotelnica - Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska widok na wyciąg narciarski

Od kilku lat Białka Tatrzańska przeżywa prawdziwy bum turystyczny, głównie za sprawą jednego z największych i najnowocześniejszych kompleksów narciarskich. Praktycznie całe tereny położone na zachód od Białki stanowią jeden ogromny teren narciarski, w którego skład wchodzą trzy stacje, a mianowicie: Kotelnica, Bania oraz Kaniówka.

Kotelnica jest najbardziej zróżnicowanym terenem zjazdowym w Białce Tatrzańskiej, bezpośrednio przy niej położona jest Bania, jest to teren rodzinny, łagodne i przyjemne trasy i wyciągi narciarskie. Na samym końcu znajduje się Kaniówka, która w niedalekiej przyszłości zostanie połączona z pozostałymi ośrodkami narciarskim wyciągami krzesełkowymi. Kotelnica jest ciągle rozbudowywana i unowocześniana, co daje wspaniałe efekty w postaci bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury narciarskiej. Bardzo wydajny system naśnieżania sprawia, że nawet przy słabych opadach śniegu, lecz przy ujemnych temperaturach jest to jeden z najlepiej naśnieżonych terenów narciarskich.

Białka Tatrzańska jest nowoczesnym i dużym ośrodkiem sportów zimowych, jednak popularność kosztuje nas wszystkich - czas oczekiwania na swoją kolej do wyciągu często wynosi około 15 minut (głównie w szczycie sezonu), mimo wszystko jest to wspaniałe miejsce dla początkujących lecz cierpliwych narciarzy.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -6.9 °C (19.7 °F)
  • prędkość wiatru: 0.8 km/h (0.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 49 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wyciąg narciarski Kotelnica w miejscowości Białka Tatrzańska

Wyciąg narciarski Kotelnica

Powiązane kategorie z kamerą nr 216:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.