Poniedziałek, 20.05.2024 12:08

Białka Tatrzańska - Bania - pasaż

Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera na pasaż Bania

Białka Tatrzańska to niesłychanie popularna miejscowość turystyczna, ciesząca się zainteresowaniem wśród turystów zarówno latem, jak i zimą. Bardzo blisko stąd do pięknych Tatr, a w okolicy poprowadzone zostały stosunkowo łatwe szlaki piesze. Zimą zaś Białkę Tatrzańską ogarnia prawdziwe białe szaleństwo. Liczne trasy narciarskie, wyciągi, atrakcje oraz doskonale zorganizowana infrastruktura turystyczna sprawia, że każdy znajdzie tutaj miejsce i zajęcie dla siebie.

Kamera, udostępniająca powyższy obraz, została zamontowana na terenie kompleksu Bania. Jest to czterogwiazdkowy hotel dysponujący kapitalnymi basenami termalnymi oraz stosunkowo niewielkim, doskonałym dla początkujących narciarzy, terenem narciarskim, który razem z Kotelnicą i Kaniówką tworzą gigantyczny kompleks narciarski.

Hotel położony jest praktycznie na stoku. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od wyjścia dzieli nas od dolnych stacji wyciągów. Na miejscu działa oczywiście wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, restauracje, a w pobliżu znajdziemy sklepy spożywcze, liczne karczmy i stoiska z pamiątkami.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.4 °C (65.1 °F)
  • prędkość wiatru: 2.12 km/h (1.32 mph)
  • wilgotność powietrza: 44 %
  • kierunek wiatru: 78 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Bania - pasaż w miejscowości Białka Tatrzańska

Bania - pasaż

Powiązane kategorie z kamerą nr 1147:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.