Czwartek, 07.07.2022 06:37

Białka Tatrzańska - Bania - kolej krzesełkowa

Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera stok i kolej Bania

Bania to kompleks hotelowo-narciarski położony w Białce Tatrzańskiej. Dysponuje najmniejszym, lecz także najbardziej rodzinnym terenem narciarskim. Od strony południowej przylega do terenów narciarskich Kotelnicy i jest doskonałym miejscem dla osób, które pragną nauczyć się jeździć na nartach.

W końcu po dłuższym oczekiwaniu pojawiła się jakaś konkretna kamera, z której możemy podejrzeć większą część tego niewielkiego terenu zjazdowego. Kręgosłupem stacji narciarskiej Bania jest kolejka krzesełkowa, wyposażona w czteroosobowe kanapy, o długości 320 metrów, pokonująca około 60 metrów różnicy poziomów. Już po parametrach kolejki doskonale widać, że trasa poprowadzona wzdłuż niej jest łagodna. Wspomniane krzesełko widoczne jest na zdjęciach z kamery.

Specjalnie z myślą o najmłodszych narciarzach oraz osobach, które po raz pierwszy założyły na nogi jedną lub dwie deski, równolegle do kolei krzesełkowej, lecz w dolnej partii stoku, postawione zostały dwa, krótkie wyciągi orczykowe, a także wyciąg taśmowy. Ponadto na miejscu na najmłodszych czeka także zimowa karuzela oraz wyciąg i tor snowtubbingowy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.4 °C (50.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.32 km/h (0.82 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 245 °
  • zachmurzenie: 19 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Bania - kolej krzesełkowa w miejscowości Białka Tatrzańska

Bania - kolej krzesełkowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 1149:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.