Czwartek, 13.06.2024 00:05

Białka Tatrzańska - Bania - krzesełko

Bania - krzesełko - Białka Tatrzańska
Link źródłowy

Bania Białka kamera na kolej krzesełkową

Białka Tatrzańska to prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych. Liczne wyciągi i koleje krzesełkowe, doskonale naśnieżone i oświetlone trasy, a także bogata infrastruktura poza narciarska, gwarantują udany wypoczynek. A liczne trasy o różnym stopniu trudności zapewnią frajdę zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy.

Kamera, udostępniająca powyższy obraz, została zamontowana na terenie jednej z trzech stacji w Białce, które razem tworzą bardzo okazały kompleks narciarski. Na zdjęciach z kamery doskonale widoczna jest kolejka krzesełkowa, będąca kręgosłupem stacji narciarskiej Bania. Długość kolei wynosi około 320 metrów, a różnica poziomów sięga 60 metrów. Ponadto, obok kolei krzesełkowej działają jeszcze dwa krótkie wyciągi orczykowe oraz dywanik dla najmłodszych. Dzieci mają tutaj także do dyspozycji przedszkole narciarskie, karuzelę zimową oraz wyciąg i tor snowtubingowy.

Stacja narciarska Bania to jednocześnie najmniejszy i najbardziej rodzinny teren narciarski w Białce Tatrzańskiej. Położony jest tuż opodal Kotelnicy i łączy się z jej trasami. Jest to doskonałe miejsce dla początkujących narciarzy oraz rodzin z dziećmi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.1 °C (48.4 °F)
  • prędkość wiatru: 0.48 km/h (0.3 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 117 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Bania - krzesełko w miejscowości Białka Tatrzańska

Bania - krzesełko

Powiązane kategorie z kamerą nr 1103:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.