Sobota, 18.05.2024 15:12

Białka Tatrzańska - Zimowe Miasteczko

Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera na Zimowe Miasteczko

Białka Tatrzańska od lat cieszy się dużą popularnością. Wspaniałe tereny zjazdowe, bliskość Zakopanego oraz innych popularnych miejscowości turystycznych, a przede wszystkim szereg możliwości spędzania wolnego czasu sprawia, że Białka jest wręcz doskonałym miejscem do spędzenia zimowego urlopu.

Sezon narciarski 2014/2015 w Białce Tatrzańskiej przyniósł wiele nowości. Nowa kolejka krzesełkowa na Jankulakowski Wierch, nowe wyciągi oraz zimowe miasteczko, które z pewnością zadowoli wielu turystów jak i mieszkańców Białki. Na obrazie z kamery widoczne jest jedno z trzech lodowisk przygotowanych w zimowym miasteczku. Kolejne, małe lodowisko znajduje się tuż za kamerą i przeznaczone jest dla najmłodszych (możecie je zobaczyć na kamerze udostępnionej w naszym serwisie). Oba, wcześniej wspomniane, lodowiska są zadaszone, zaś trzecie duże lodowisko usytuowane jest tuż obok "pod chmurką".

Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu zimowego, szatnia oraz Ice Bistro. Lodowe miasteczko jest idealną przestrzenią dla rodzin z dziećmi, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. W tym miejscu warto wspomnieć, że lodowisko objęte jest karnetem TatrySki.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.1 °C (59.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.3 km/h (1.43 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 65 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Zimowe Miasteczko w miejscowości Białka Tatrzańska

Zimowe Miasteczko

Powiązane kategorie z kamerą nr 336:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.