Środa, 24.07.2024 16:54

Białka Tatrzańska - Parking - Kotelnica

Parking - Kotelnica - Białka Tatrzańska
Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera na parking

Kamera zamontowana została na parkingu, tuż przy dolnych stacjach głównych wyciągów w stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska. Nie jest to może nazbyt atrakcyjny widok, niemniej jednak ukazuje część stacji narciarskiej oraz jej najbliższą okolicę.

Kotelnica dysponuje największym i niewątpliwie najciekawszym terenem narciarskim w Białce. Rozciąga się głównie na wschodnich stokach góry, o tej samej nazwie, sięgającej 917 metrów n.p.m. Na zdjęciach z kamery widoczna jest najdłuższa i jednocześnie najstarsza kolej wyposażona w trzyosobowe krzesełka, wwożąca narciarzy prawie, że na sam szczyt Kotelnicy. Wspomaga ją, stojąca równolegle, nowoczesna sześcioosobowa kanapa, której górna stacja znajduje się nieco poniżej górnej stacji wspomnianej "starszej" kolejki.

Długość starszej kolei wynosi około 1350 metrów, zaś nowsza jest zaledwie 50 metrów krótsza. Wzdłuż obydwu wyciągów poprowadzone zostały łagodne, niebieskie trasy zjazdowe nadające się nawet dla początkujących narciarzy, którzy już mają na swoim koncie przejechanych kilka kilometrów na jednej lub dwóch deskach.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.2 °C (70.2 °F)
  • prędkość wiatru: 4.57 km/h (2.84 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 335 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Parking - Kotelnica w miejscowości Białka Tatrzańska

Parking - Kotelnica

Powiązane kategorie z kamerą nr 1106:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.