Środa, 24.07.2024 16:26

Białka Tatrzańska - Widok z pensjonatu Burkaty

Widok z pensjonatu Burkaty - Białka Tatrzańska
Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera pensjonat Burkaty

Szklane oko kamery skierowane zostało na malowniczą rzekę Białkę, a w oddali widoczne są fenomenalne Tatry oraz teren narciarski Litwinki-Grapy, który położony jest w obrębie Bukowiny Tatrzańskiej. Niestety jakość obrazu z kamery jest zatrważająco niska, niemniej jednak podczas słonecznej pogody z ciekawej perspektywy możemy zobaczyć Tatry.

Białka Tatrzańska posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową i charakteryzuje się ogromnym zróżnicowaniem, dzięki czemu spełni oczekiwania znakomitej większości turystów. Turyści z dość ograniczonym budżetem powinni rozejrzeć się za kwaterami prywatnymi, które łączą w sobie przystępną cenę z kameralnymi warunkami. Nieco droższe, ale także nieco bardziej komfortowe są pensjonaty, lecz cena za nocleg jest także odpowiednio większa. Natomiast turystom oczekującym najwyższego standardu polecamy hotele, lecz jest to zdecydowanie najdroższa opcja.

Kamera, przekazują powyższy obraz, została zamontowana na dachu pensjonatu "Burkaty***", który usytuowany jest przy ulicy Środkowej 252A w Białce Tatrzańskiej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.8 °C (69.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.65 km/h (2.27 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 332 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok z pensjonatu Burkaty w miejscowości Białka Tatrzańska

Widok z pensjonatu Burkaty

Powiązane kategorie z kamerą nr 1148:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.