Czwartek, 13.06.2024 00:36

Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska

Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera w Kotelnicy Białczańskiej

Kotelnica Białczańka jest jednym z trzech położonych w sąsiedztwie stacji narciarskich, które tworzą razem jeden z największych kompleksów narciarskich w Polsce. Stacje położone są na zboczach gór Kotelnicy i Jankulakowskiego Wierchu, Wysokiego Wierchu oraz Horników Wierchu.

Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska to 8 tras narciarskich (cztery czerwone, cztery niebieskie), pięć kolejek linowych 3, 4, i 6 osobowych. Trasy w większości są oświetlone i sztucznie naśnieżane. Stacja narciarska Bania, Kotelnica Białczańska oraz Kaniówka objęte są jednym karnetem TatraSKI, dzięki czemu turyści mogą dowolnie, bez ponoszenia opłat wypróbować różne stoki i wybrać najodpowiedniejszy oraz najlepiej odpowiadający ich umiejętnościom.

Białka Tatrzańska jest popularnym kurortem turystycznym nie tylko zimą, latem urlopowicze chętnie przemierzają wyznaczone szlaki, odkrywając zakątki Pogórza Spisko-Gubałowskiego. Poznając historię i kulturę regionu, warto wstąpić do jednej z wielu karczm znajdujących się w mieście i spróbować regionalnych dań.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.4 °C (48.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.67 km/h (1.04 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 99 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kotelnica Białczańska w miejscowości Białka Tatrzańska

Kotelnica Białczańska

Powiązane kategorie z kamerą nr 8:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.