Wtorek, 30.05.2023 15:17

Białka Tatrzańska - Kompleks narciarski Kotelnica Białczańska

Link źródłowy

Widok z kamery online z górnej stacji na wyciąg Kotelnica w Białce Tatrzańskiej

Kamera zainstalowana jest na górnej stacji wyciągu w ośrodku narciarskim Kotelnica. Rozciągające się widoki na Tatry, świeże powietrze, stoki przygotowane do jazdy na nartach, jak i na snowboardzie, przyciągają wielu turystów. Ośrodek narciarski został oddany do użytku w 2001 roku i jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce, dostępnych jest wiele wyciągów oraz tras o zróżnicowanym poziomie trudności.

Na terenie ośrodka znajdują się karczmy, małe gastronomie, gdzie po kilku godzinnach szaleństwach na stokach zjeść można ciepły posiłek i napić się gorącej herbaty. W ośrodku obowiązuje karnet Tatry Ski, uprawniający do jazdy na stokach Kotelnicy Białczańskiej, Bania, Kaniówka, Jurgów i Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach. Na terenie kompleksu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Jazda na nartach czy snowboardzie sprawia wiele przyjemności, jednak może się okazać bardzo niebezpieczna, trzeba racjonalnie ocenić swoje umiejętności wybierając stok narciarski. Ochraniacze i kask to obowiązkowe wyposażenie, decydujące w dużym stopniu o naszym bezpieczeństwie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.9 °C (57.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.86 km/h (3.02 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 14 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kompleks narciarski Kotelnica Białczańska w miejscowości Białka Tatrzańska

Kompleks narciarski Kotelnica Białczańska

Powiązane kategorie z kamerą nr 51:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.