Piątek, 23.02.2024 04:23

Białka Tatrzańska - Dolna stacja Kotelnica

Dolna stacja Kotelnica - Białka Tatrzańska
Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera na dolną stację

Na powyższym obrazie z kamery widoczna jest dolna stacja wyciągu narciarskiego na terenie ośrodka Kotelnica położonego w Białce Tatrzańskiej, jest to jeden z większych kompleksów narciarskich w Polsce.

Ośrodek Kotelnica jest jednym z trzech sąsiadujących ze sobą ośrodków narciarskich, pozostałe to Bania oraz Kaniówka (wspomniane ośrodki zobaczyć możecie dzięki kamerom udostępnionym w naszym serwisie), wszystkie są objęte jednym systemem karnetów. Ośrodek przeznaczony jest głównie dla doświadczonych narciarzy, znajduje się tu osiem tras z czego cztery są oznaczone kolorem czerwonym zaś pozostałe niebieskim. Niedoświadczeni amatorzy białego szaleństwa powinni wybrać ośrodek Bania, w którym znajdują się przystosowane dla dzieci oraz początkujących wyciągi oraz łatwe trasy narciarskie.

Białka Tatrzańska jest miastem turystycznym, do którego urlopowicze przyjeżdżają przez cały rok. Latem spotkać tu można przede wszystkim miłośników pieszych wędrówek, bowiem Białka Tatrzańska stanowi znakomitą bazę wypadową pod wycieczki w najpiękniejsze miejsca w Tatrach.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.4 °C (41.7 °F)
  • prędkość wiatru: 4.31 km/h (2.68 mph)
  • wilgotność powietrza: 95 %
  • kierunek wiatru: 201 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1000 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dolna stacja Kotelnica w miejscowości Białka Tatrzańska

Dolna stacja Kotelnica

Powiązane kategorie z kamerą nr 161:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.