Poniedziałek, 20.05.2024 11:56

Białka Tatrzańska - Lodowisko

Link źródłowy

Białka Tatrzańska kamera na lodowisko

Białka Tatrzańska od kilku lat przeżywa prawdziwy bum turystyczny. Zimą przyjeżdża tu co najmniej kilkadziesiąt tysięcy urlopowiczów pragnących pojeździć na nartach. Nic więc dziwnego w tym, że Białka ciągle inwestuję w infrastrukturę rekreacyjną. Po wytyczeniu nowych tras biegowych, wybudowaniu nowej kolejki linowej, w końcu przyszedł czas na lodowisko.

W grudniu 2014 roku w Białce Tatrzańskiej powstało małe miasteczko lodowe. Dostępne są aż trzy lodowiska. Jedno duże, zadaszone, z którego została wydzielona mała ślizgawka dla najmłodszych oraz jedno odkryte, pod chmurką. Niesamowitym udogodnieniem dla wszystkich tych, którzy uwielbiają jeździć na nartach i na łyżwach będzie możliwość wstępu na lodowisko dzięki karcie TatrySki.

Na miejscu oczywiście znajduje się wypożyczalnia oraz serwis sprzętu zimowego i szatnia z przechowalnią. W pobliżu funkcjonuje punkt gastronomiczny i grill bar. Lodowisko będzie czynne nawet przy temperaturze dochodzącej do 12 stopni, dzięki wydajnym agregatom odpowiedzialnym za mrożenie lodu. Na obrazie z kamery widoczna jest część lodowiska wydzielona dla dzieci.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.4 °C (65.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.12 km/h (1.32 mph)
  • wilgotność powietrza: 44 %
  • kierunek wiatru: 78 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lodowisko w miejscowości Białka Tatrzańska

Lodowisko

Powiązane kategorie z kamerą nr 327:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.