Sobota, 04.02.2023 20:23

Białka Tatrzańska - Stacja narciarska Kaniówka

Stacja narciarska Kaniówka - Białka Tatrzańska

Widok z kamery online na stację narciarską Kaniówka w Białce Tatrzańskiej

Piękne, malownicze stoki otoczone z każdej strony drzewami - obraz wydaje się być trochę za spokojny, nie ma tu narciarzy ani innych miłośników sportów zimowych i gór. W sezonie, za dnia zobaczymy tu kompletnie coś innego. Znajdziemy tu dzieci i dorosłych, którzy zawsze mogą liczyć na pomoc instruktorów czy też skorzystać z kolejki krzesełkowej, wyciągu orczykowego. Przy dolnej stacji znajduje się miejsce gdzie możemy chwilę odpocząć, dobrze zjeść i nabrać energii do dalszej jazdy na nartach czy snowboardzie.

Obraz z kamery widniejący powyżej pokazuje Stacje Narciarską Kaniówka w Białce Tatrzańskiej. Znajduje się ona na wschodnim zboczu Horników Wierchów (926 m n.p.m.) i jest jednym z trzech sąsiadujących ze sobą ośrodków narciarskich: Kotelnica Białczańska i Bania w Białce Tatrzańskiej. Dzięki bliskiej lokalizacji, wszystkie wyciągi objęte są wspólnym systemem karnetów "Tatra Ski".

W naszym serwisie oprócz widoku z kamery na żywo można także sprawdzić aktualne warunki pogodowe panujące w tym miejscu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -6.3 °C (20.7 °F)
  • prędkość wiatru: 8.37 km/h (5.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 348 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1031 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Kaniówka w miejscowości Białka Tatrzańska

Stacja narciarska Kaniówka

Powiązane kategorie z kamerą nr 65:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.