Sobota, 15.06.2024 21:22

Białka Tatrzańska - Stacja narciarska Bania

Stacja narciarska Bania - Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska kamera na stację narciarską Bania

Stacja narciarska Bania w Białce Tatrzańskiej to najmniejszy lecz rodzinny teren narciarski. Od południa łączy się z terenami zjazdowymi Kotelnicy, jest to idealne miejsce dla początkujących miłośników białego szaleństwa.

Głównym elementem stacji Bania jest czteroosobowa kolejka krzesełkowa o długości 320 metrów, która obsługuje łatwą trasę niebieską o długości 380 metrów. W dolnej części stoku znajdują się dwa, krótkie wyciągi orczykowe o długości 170 i 200 metrów, wzdłuż których biegną trasy zielone. Ponadto dla najmłodszych został przygotowany wyciąg taśmowy. Dzieciaki mają również do dyspozycji przedszkole narciarskie z karuzelą oraz tor snowtubingowy.

Niewątpliwym atutem stacji narciarskiej jest jej zaplecze. Praktycznie na stoku położony jest czterogwiazdkowy hotel wraz z aquaparkiem, w którym znajduje się aż 8 basenów z wodą termalną o temperaturze 36 stopni oraz kilka zjeżdżalni zewnętrznych. Podczas gdy jeden z rodziców pilnuje dzieci, drugi może spokojnie poszusować na trudniejszych stokach Kotelnicy.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.4 °C (59.8 °F)
  • prędkość wiatru: 2.7 km/h (1.68 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 176 °
  • zachmurzenie: 19 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Bania w miejscowości Białka Tatrzańska

Stacja narciarska Bania

Powiązane kategorie z kamerą nr 343:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.