Piątek, 01.12.2023 01:46

Białka Tatrzańska - Panorama miasta

Panorama miasta - Białka Tatrzańska

Panorama miasta Białka Tatrzańska okiem kamery z kompleksu Bania

Białka Tatrzańska jest znanym, turystycznym miastem, odwiedzanym licznie przez turystów, mimo to, nie doświadczymy tu takich tłumów i kolejek jak w Zakopanem. Podhalańska miejscowości może stanowić bardzo dobrą bazę wypadową do Zakopanego.

Podhale jest bogatym rejonem w wody termalne, w ostatnich latach nastąpił gwałtowny rozwój basenów termalnych oraz samych aquaparków, które niewątpliwie robią furorę wśród turystów, na obrazie widoczna jest Terma Bania. W Białce Tatrzańskiej zaczyna się wiele szlaków pieszych oraz rowerowych, rodziny z małymi dziećmi najczęściej wybierają krótki, bo zaledwie 6 kilometrowy szlak wzdłuż rzeki Białka, jest to bardzo dobra trasa widokowa. W sezonie zimowy głównym zainteresowaniem turystów cieszą się ośrodki narciarskie. Łatwe trasy oraz wyciągi w ośrodku narciarskim Bania (widoczny na obrazie z kamery) i Kaniówka zostały przygotowane z myślą o dzieciach i osobach początkujących. Doświadczeni narciarze wybrać się mogą do pobliskiego ośrodku narciarskiego Kotelnica, wszystkie wcześniej wymienione kompleksy objęte są wspólnym systemem karnetów TatraSki.

Kamera znajduje się w ośrodku narciarskim Bania, poniżej stoku widoczny jest hotel oraz aquapark. Idealne miejsce do spędzenia zimowego urlopu, wszystko w jednym miejscu. Szukając pomysłu na urlop, zapraszamy do przejrzenia kamer znajdujących się w naszym serwisie, z pewnością pomogą przy wyborze odpowiedniego miejsca.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -4.1 °C (24.6 °F)
  • prędkość wiatru: 0.8 km/h (0.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 196 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama miasta w miejscowości Białka Tatrzańska

Panorama miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 104:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.