Sobota, 04.02.2023 20:00

Białka Tatrzańska - Ośrodek narciarski Kaniówka

Ośrodek narciarski Kaniówka - Białka Tatrzańska

Stacji narciarska Kaniówka z kamery online

Białka Tatrzańska to położona 20 kilometrów od Zakopanego wieś podhalańska. Walory przyrodnicze, wiele możliwości spędzania wolnego czasu to przyciąga turystów z całej Polski. Miejscowość tętni życiem przez cały rok za sprawą urlopowiczów, najintensywniej jednak zimą.

Okiem kamery zobaczyć możemy bajkowe widoki, roztaczające się z dolnej stacji narciarskiej Kaniówka, położonej na zboczach góry Horników Wierch. Starannie przygotowane stoki, naśnieżane i oświetlane przyciągają urlopowiczów. Ośrodek najczęściej wybierany jest przez początkujących narciarzy, dostępne są tu 4 trasy narciarskie oznaczone zielonym i niebieskim kolorem. Karnet TatraSki uprawnia do korzystania z wyciągów narciarskich znajdujących się na terenie stacji narciarskiej Kaniówka, jak i pobliskich ośrodków - Kotelnicy Białczańskiej i Bani. Niewątpliwie jest to bardzo duże udogodnienie, pozwala na wypróbowanie swoich sił na kilku różnych stokach narciarskich.

Trudno jest się oprzeć urokowi roztaczających się krajobrazów i fantastycznej sielankowej atmosferze panującej w całym mieście, położonym tak blisko Zakopanego, jednak z dala od tłumów turystów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -6.3 °C (20.6 °F)
  • prędkość wiatru: 8.51 km/h (5.29 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 348 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1031 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Kaniówka w miejscowości Białka Tatrzańska

Ośrodek narciarski Kaniówka

Powiązane kategorie z kamerą nr 100:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.