Środa, 24.07.2024 18:10

Krynica-Zdrój - Trasa narciarska

Trasa narciarska - Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój kamera na trasę narciarską

Na obrazie z kamery widoczna jest trasa narciarska nr 3, która swój początek ma przy górnej stacji kolejki gondolowej na Jaworzynę. Trasa oznaczona jest kolorem niebieskim, a jej długość wynosi 650 metrów, obsługiwana jest przez wyciąg orczykowy.

W dalszej części zjazdu trasy nr 3 w lewo odbija trasa czarna FIS, obsługiwana przez orczyk, nieco niżej znajduje się rozwidlenie trzech tras czerwonych. Trasy na stokach Jaworzyny Krynickiej nie należą do najłatwiejszych, dlatego też z myślą o najmłodszych oraz osobach początkujących zostały przygotowane krótkie trasy szkoleniowe Żółwik oraz Mały Wacek.

Jaworzyna jest nie tylko nowocześnie ale i logicznie zagospodarowana, jest również jednym z najbardziej wszechstronnych terenów narciarskich w Polsce, bowiem znajdziemy tu trasy o każdym stopniu trudności. Na pochwałę zasługuje również baza noclegowa oraz gastronomiczna położona praktycznie na stoku w przepięknej górskiej scenerii, gdzie przy dobrej pogodzie mamy szansę zobaczyć Tatry. Przy tak dobrze zagospodarowanych terenach zjazdowych, potężnym, wszechstronnym zapleczu narciarskim, płatny parking wydaje się być chyba nieco nie na miejscu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.04 km/h (2.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 327 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Trasa narciarska w miejscowości Krynica-Zdrój

Trasa narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 279:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.