Piątek, 19.04.2024 20:33

Krynica-Zdrój - Jaworzyna Krynicka - wyciąg Zółwik

Link źródłowy

Krynica-Zdrój kamera na wyciąg Żółwik

Kamera, przekazująca powyższy obraz, została zamontowana w stacji narciarskiej położonej na zboczach Jaworzyny Krynickiej, tuż opodal górnej stacji kolejki gondolowej. Widoczny na zdjęciach z kamery wyciąg, nosi nazwę Żółwik, i postawiony został specjalnie z myślą o najmłodszych i początkujących narciarzach.

W oddali, na zdjęciach z kamery, widoczna jest górna stacja głównej kolei gondolowej, będącej osią stacji narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej. Kolej wyposażona jest w sześcioosobowe gondole, z których podczas wjazdu można podziwiać fenomenalne widoki roztaczające się na Beskid Sądecki i najbliższe okolice. Długość kolei wynosi około 2200 metrów, i obsługuje jedną z najdłuższych tras narciarskich w Polsce, o długości 2600 metrów.

Po prawej stronie obrazu z kamery, widoczny jest jeden z dwóch wyciągów orczykowych obsługujących trasę czerwoną rozpoczynającą się tuż za kamerą. Długość orczyka widocznego po prawej stronie wynosi około 900. Górna stacja drugiego orczyka obsługującego górną część trasy czerwonej, oznaczonej na mapie ośrodka nr 2, znajduje się tuż kamerą. Jego długość wynosi 800 metrów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.1 °C (35.8 °F)
  • prędkość wiatru: 5.01 km/h (3.11 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 188 °
  • zachmurzenie: 88 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Jaworzyna Krynicka - wyciąg Zółwik w miejscowości Krynica-Zdrój

Jaworzyna Krynicka - wyciąg Zółwik

Powiązane kategorie z kamerą nr 1085:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.