Sobota, 10.06.2023 02:20

Krynica-Zdrój - Stacja narciarska Henryk-Ski

Link źródłowy

Krynica-Zdrój kamera na stację narciarską Henryk-Ski

Henryk-Ski to wspaniała propozycja dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nartami. Stacja położona jest w samym centrum Krynicy-Zdrój, na wschodnich zboczach Góry Krzyżowej.

W 2014 roku pierwszy raz ruszyła świeżo wybudowana czteroosobowa kolejka krzesełkowa, która została postawiona równolegle do istniejącego już wyciągu orczykowego. Kolejka o długości 600 metrów jest w stanie przewieźć do 2100 osób na godzinę. Z górnej stacji nowej kolejki narciarze do wyboru mają dwie trasy niebieskie. Trasa narciarska rozpoczynająca się przy wyciągu orczykowym ma długość 420 metrów. W pobliżu znajdują się jeszcze trzy inne wyciągi, dwa z nich należą do szkółki narciarskiej, jeden przeznaczony jest głównie dla dzieci, jest to wyciąg taśmowy.

Jednym z największych atutów stacji Henryk-Ski jest położenie blisko hoteli, kwater prywatnych, punktów gastronomicznych oraz centrum Krynicy-Zdrój. Prawdopodobnie na wiosnę ruszą pracę, dzięki którym jedna z tras przy wyciągu krzesełkowym zostanie wydłużona aż do 1300 metrów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.2 °C (57.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0.05 km/h (0.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 95 %
  • kierunek wiatru: 308 °
  • zachmurzenie: 86 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Henryk-Ski w miejscowości Krynica-Zdrój

Stacja narciarska Henryk-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 302:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.