Sobota, 22.06.2024 05:28

Krynica-Zdrój - Ośrodek narciarski Henryk-Ski

Link źródłowy

Krynica-Zdrój IP kamera na stoku narciarskim

Kamera została zamontowana w górnej części stoku w kompleksie narciarskim Henryk-Ski położonym w Krynicy-Zdrój. Ośrodek mimo, że nie należy do największych, cieszy się dość dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców, ale także wśród turystów. Stacja położona jest na zboczach Góry Krzyżowej, wznoszącej się na wysokość około 980 metrów n.p.m.

Na zdjęciach z kamery widoczna jest kolejka krzesełkowa, o długości około 700 metrów, będąca główną osią ośrodka narciarskiego Henryk-Ski. Kolej wyposażona jest w czteroosobowe kanapy. Z perspektywy dolnej stacji, po lewej stronie wytyczona została główna trasa zjazdowa, o długości nieco większej, niż wspomniana powyżej kolej krzesełkowa. Opisywana trasa jest w miarę szeroka, i nadaje się doskonale nawet dla początkujących narciarzy. Od głównej trasy odbiega drugi wariant zjazdu, na całej długości oznaczony kolorem niebieskim, który przeskakuje na prawą stronę kolei, tuż za widocznym na zdjęciach z kamery mostkiem.

Równolegle do kolei krzesełkowej, po jej prawej stronie, z perspektywy dolnej stacji, ustawiony został wyciąg orczykowy obsługujący dolną, łagodniejszą część stoku, przeznaczoną dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.4 °C (61.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.94 km/h (2.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 190 °
  • zachmurzenie: 95 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Henryk-Ski w miejscowości Krynica-Zdrój

Ośrodek narciarski Henryk-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 1087:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.