Piątek, 19.07.2024 11:49

Krynica-Zdrój - Ośrodek narciarski

Link źródłowy

Kamera z widokiem na panoramę gór z Jaworzyny w Krynicy-Zdroju

W góry wybieramy się z różnego powodu, aby odpocząć, odetchnąć pełną piersią, spędzić aktywnie urlop. Niewątpliwie każdy kto wybierze się do ośrodka narciarskiego Jaworzyna Krynicka czy też miasta Krynica-Zdrój, za darmo, bez limitu czasowego, ucieszyć może serce i duszę niesamowitą panoramą gór otaczających to miejsce.

Ośrodek narciarski Jaworzyna Krynicka jest jednym z największych kompleksów w Polsce, znajduje się tu aż 6 tras zjazdowych, w większości są to trasy oznaczone kolorem czerwonym - dla doświadczonych użytkowników dwóch desek, są tu również trasy dla średnio zaawansowanych narciarzy, oznaczone kolorem niebieskim. Wszystkie trasy znajdujące się w kompleksie Jaworzyna Krynicka są sztucznie naśnieżane, a większość z nich jest oświetlonych.

Krynica-Zdrój jest miastem, które przyciąga pięknem widoków, interesującymi zabytkami, pijalnią leczniczych wód oraz ośrodkami narciarskimi znajdującymi się na terenie i w okolicach miejscowości. Kamera widoczna powyżej nie jest jedyną kamerą znajdującą się w naszym serwisie z ośrodka narciarskiego Jaworzyna Krynicka - zapraszamy do oglądania innych, równie ciekawych widoków.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24.3 °C (75.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 18 %
  • kierunek wiatru: 355 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Krynica-Zdrój

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 117:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.