Środa, 24.07.2024 17:46

Krynica-Zdrój - Ośrodek narciarski Azoty

Link źródłowy

Krynica-Zdrój kamera na ośrodek narciarski Azoty

Krynica-Zdrój jest znanym oraz cieszącym się sporą popularnością miastem uzdrowiskowym, letniskowym oraz ważnym kurortem narciarskim na polskiej mapie turystycznej. Ośrodek narciarski Azoty położone jest około 3 kilometrów od centrum miasta. Obraz z kamery prezentuje jedną z tras narciarskich.

Centrum Narciarskie Azoty jest niewątpliwie jednym z lepszych ośrodków w kraju. Pomimo dużej popularności, zazwyczaj kolejki są do zniesienia. Do wyboru jest aż 10 tras zjazdowych o różnym stopniu długości oraz trudności, od tras oznaczonych kolorem zielonym i niebieskim aż po czerwone i czarne. Stoki narciarskie obsługiwane są przez 5 różnych wyciągów (krzesełkowe, 2 talerzykowe, linowy oraz orczyk). Wśród snowboardzistów największą popularnością cieszy się snowpark, nic w tym dziwnego w końcu 30 różnorodnych przeszkód z pewnością dostarczy wiele frajdy oraz radości.

W pobliżu ośrodka narciarskiego Azoty znajduje się drugi stok narciarski Słotwiny, niestety pomimo bliskiego sąsiedztwa stacji narciarskich nie są one połączone jednym karnetem. Dobrze gdyby jeden karnet obejmował wszystkie stacje narciarskie znajdujące się w Krynicy-Zdrój, a więc: Azoty, Słotwiny oraz Jaworzynę, jednak na tą chwilę pozostaje to w strefie marzeń wielu narciarzy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.6 °C (58.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.07 km/h (2.53 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 326 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Azoty w miejscowości Krynica-Zdrój

Ośrodek narciarski Azoty

Powiązane kategorie z kamerą nr 182:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.