Piątek, 01.12.2023 01:34

Krynica-Zdrój - Jaworzyna Krynicka - rozwidlenie tras

Link źródłowy

Krynica-Zdrój Jaworzyna kamera na rozwidlenie tras

Jest to jedna z ciekawszych kamer, udostępniających obraz ze stacji narciarskiej położonej na zboczach Jaworzyny Krynickiej. Kamera została zamontowana mniej więcej w połowie wysokości stoku, tuż przy rozwidleniu tras narciarskich, i górnej stacji kolejki krzesełkowej. W miejscu, w którym zamontowana została kamera, swój początek mają aż cztery trasy zjazdowe.

Tuż za linią drzew, wzdłuż której biegnie kolejka krzesełkowa, wiedzie najtrudniejsza, czarna trasa zjazdowa FIS, o długości 1000 metrów, i średnim nachyleniu 32%. Jest ona przeznaczona jedynie dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy. Obsługiwana jest przez wyciąg orczykowy. Bezpośrednio wzdłuż linii kolei krzesełkowej i gondolowej biegnie trasa nr 6, o długości 1050 metrów, oznaczona na mapie ośrodka kolorem czerwonym. Średnie nachylenie trasy wynosi około 26%. Z perspektywy górnej stacji, na prawo od trasy nr 6, biegnie trasa nr 1, będąca przedłużeniem trasy nr 3 wiodącej ze szczytu Jaworzyny Krynickiej. Średnie nachylenie trasy wynosi około 18 %, i jest ona raczej przeznaczona dla średniozaawansowanych oraz wprawionych narciarzy.

Ruch obrotowy kamery kończy się widokiem na trasę oznaczoną kolorem czerwonym i sygnaturą nr 4 na mapie ośrodka. Długość tej trasy wynosi około 1000 metrów, a średnie nachylenie 26%. Obsługiwana jest przez dwa wyciągi orczykowe, o długości 850 i 1000 metrów, ustawione po obu stronach trasy, wzdłuż linii drzew.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -5.1 °C (22.8 °F)
  • prędkość wiatru: 0.92 km/h (0.57 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 203 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Jaworzyna Krynicka - rozwidlenie tras w miejscowości Krynica-Zdrój

Jaworzyna Krynicka - rozwidlenie tras

Powiązane kategorie z kamerą nr 1086:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.