Wtorek, 24.05.2022 14:59

Krynica-Zdrój - Panorama miasta

Panorama miasta - Krynica-Zdrój
Link źródłowy

Krynica-Zdrój panorama z kamery online ze szczytu Jaworzyny Krynickiej

Dzięki obrazowi z kamery znajdującej się przy górnej stacji wyciągu narciarskiego w ośrodku Jaworzyna Krynicka, podziwiać możemy malowniczą panoramę roztaczającą się na okolicę. Stacja narciarska znajduje się w Krynicy-Zdroju, popularnym mieście turystycznym oraz uzdrowiskowym licznie odwiedzanym przez turystów.

Tereny powiatu nowosądeckiego są silnie zalesione, dzięki czemu powietrze jest mocno wzbogacone tlenem a usuwane są szkodliwe substancje oraz gazy, co stwarza specyficzny mikroklimat. Miłośnicy dwóch kółek mogą skorzystać z wyznaczonego szlaku rowerowego prowadzącego na szczyt Jaworzyny Krynickiej, niewątpliwie jest to świetna alternatywa dla pieszej wycieczki.

Na terenie ośrodku narciarskiego znajduje się trzy gwiazdkowy hotel, wypożyczalnia i serwis sprzętu, szkółka oraz przedszkole narciarskie. W Krynicy-Zdroju nie brakuje ciekawych oraz interesujących zabytków - szereg możliwości spędzenia wolnego czasu sprawia, że każdy może urozmaicić swój wypoczynek w zależności od zainteresowań. Miejsce doskonałe do zregenerowania sił po całodziennym szusowaniu na stoku czy też wyprawach pieszych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.7 °C (62 °F)
  • prędkość wiatru: 3.93 km/h (2.44 mph)
  • wilgotność powietrza: 59 %
  • kierunek wiatru: 161 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama miasta w miejscowości Krynica-Zdrój

Panorama miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 120:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.