Sobota, 25.05.2024 16:19

Krynica-Zdrój - Kolej gondolowa Jaworzyna Krynicka

Kolej gondolowa Jaworzyna Krynicka - Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój kamera na kolej gondolową

Krynica-Zdrój jest miastem uzdrowiskowym, położonym w malowniczej scenerii Beskidu Sądeckiego w dolinie potoku Kryniczanka. Znajduje się tu kilka źródeł leczniczych wód mineralnych. Widoczna na obrazie z kamery kolej gondolowa położona jest na stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka.

Sześcioosobowa kolejka napowietrzna jest w stanie przewieźć 1600 osób na godzinę, jej długość wynosi 2200 metrów a wjazd zajmuje około 7 minut. Ośrodek Jaworzyna Krynicka to sześć świetnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności (przewaga czerwonych) oraz dwa wyciągi szkoleniowe (ośle łączki). Jedną z większych atrakcji stacji narciarskiej jest niesamowita panorama rozciągająca się ze szczytu Jaworzyny.

Krynica-Zdrój to wspaniałe miasto wypoczynkowe, lecznicze, regeneracyjne a przy tym wszystkim stwarzające szereg możliwości pielęgnowania pasji sportowych zarówno latem jak i zimą. Pomimo wielu zalet miasta, dostrzec można również jedną lecz bardzo znaczącą wadę. Na chodnikach oraz ulicach zaparkowanych jest mnóstwo samochodów, które niesamowicie utrudniają ruch pieszy oraz drogowy w mieście, co może poważnie nadszarpnąć nerwy pragnących odpoczynku turystów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.4 °C (68.8 °F)
  • prędkość wiatru: 6.18 km/h (3.84 mph)
  • wilgotność powietrza: 34 %
  • kierunek wiatru: 196 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolej gondolowa Jaworzyna Krynicka w miejscowości Krynica-Zdrój

Kolej gondolowa Jaworzyna Krynicka

Powiązane kategorie z kamerą nr 177:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.