Piątek, 19.04.2024 20:48

Krynica-Zdrój - Centrum narciarskie Azoty

Centrum narciarskie Azoty - Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój kamera na CN Azoty

Kamera znajduje się w restauracji położonej na terenie stacji Centrum narciarskie Azoty w Krynicy-Zdrój. Stoki narciarskie położone są na południowo-wschodnim zboczu góry Drabiakówki w Beskidzie Sądeckim.

Centrum narciarskie Azoty to aż 9 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, gdzie większość z nich jest oświetlana, naśnieżana oraz ratrakowana, obsługiwane są przez cztery wyciągi: orczykowy, talerzykowy, kolejkę krzesełkową oraz dla najmłodszych baby lift. Niewątpliwie jest to świetne miejsce do uprawiania sportów zimowych dla doświadczonych jak i początkujących narciarzy. Zróżnicowanie trudności tras pozwala na dobranie odpowiedniej dla naszych umiejętności. Na terenie ośrodka narciarskiego znajduje się wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego. Po całodziennym szusowaniu na stokach warto wybrać się do restauracji, z której w dalszym ciągu obserwować możemy zmagania narciarzy na stoku. Nieopodal Centrum narciarskiego Azoty znajduje się kompleks narciarski Słotwiny.

Krynica-Zdrój jest miastem znanym i cieszącym się dużą popularnością wśród turystów z Polski i zagranicy. Malownicze otoczenie Beskidu Sądeckiego, lecznicze wody źródlane oraz bliskość przyrody zachęcają turystów do przyjazdu oraz częstych powrotów. Latem największą popularnością cieszą się wycieczki piesze oraz rowerowe, w trakcie których poznamy historię miasta, zobaczymy zabytki oraz najpiękniejsze zakątki Beskidu Sadeckiego, zimą zaś jest to miejsce beztroskiego szusowania na nartach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3.9 °C (39.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.81 km/h (2.99 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 188 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Centrum narciarskie Azoty w miejscowości Krynica-Zdrój

Centrum narciarskie Azoty

Powiązane kategorie z kamerą nr 156:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.