Piątek, 19.04.2024 21:35

Warszawa - Stok narciarski Szczęśliwice

Stok narciarski Szczęśliwice - Warszawa

Warszawa kamera na stok narciarski Szczęśliwice

Niewiele osób wie, że w Warszawie znajduje się całoroczny stok narciarski, jest on usytuowany w Parku Szczęśliwickim, praktycznie w centrum miasta. Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice jest jednym z największych tego typu obiektów w Europie.

Jazda na nartach w Parku Szczęśliwickim jest możliwa przez cały rok, gdyż stok został pokryty śliską matą, która zraszana jest mgiełką wodną dla zmniejszenia tarcia i polepszenia poślizgu. Zimą stok jest naśnieżany przy użyciu armatek. Narciarze do dyspozycji mają wyciąg krzesełkowy oraz wyciąg orczykowy, a długość zjazdu wynosi około 227 metrów. Dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia grawitacyjna, która dostarczy wiele radości nie tylko dzieciom ale również i dorosłym, długość trasy zjeżdżalni wynosi 700 metrów.

Opodal stoku znajduje się punkt gastronomiczny, gdzie istnieje możliwość zorganizowania imprez integracyjnych przy grillu. Szkoda tylko, że kamera nadaje obraz o tak słabej jakości i niewiele na nim można zobaczyć. Miejmy nadzieję, że w przyszłości kamera zostanie wymieniona na nową i lepszą.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.3 °C (41.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 150 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1000 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Szczęśliwice w miejscowości Warszawa

Stok narciarski Szczęśliwice

Powiązane kategorie z kamerą nr 277:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.