Środa, 24.07.2024 16:24

Warszawa - Panorama miasta

Panorama miasta - Warszawa
Link źródłowy

Warszawa kamera na panoramę miasta

Warsaw Financial Center, na którym ulokowana jest kamera, jest jednym z potężnych biurowców zlokalizowanych w centrum Warszawy. Wybudowany został przy skrzyżowaniu ulicy Świętokrzyskiej z Emilii Plater, został ukończony w 1998 roku, stał się prowodyrem powstania w okolicy Centralnej Dzielnicy Biznesowej, która obecnie usiana jest oszklonymi wielopiętrowymi budynkami.

Typowo biznesowa, surowa część miasta, którą możemy oglądać z góry, jest dość specyficzną częścią Warszawy. Wielu osobom, które trafiają tu, nie znając bardziej urokliwych i spokojnych części miasta, kojarzy się ono właśnie z tymi szarymi, zakorkowanymi drogami i sięgającymi chmur budynkami. Wśród wieżowców tłumnie kluczą zapracowani i przemęczeni Warszawiacy, wciśnięci w garnitury tak samo niedopasowane, jak okoliczna architektura.

Mimo, że Warszawa nie robi zbyt dobrego pierwszego wrażenia, warto spróbować dać jej szansę, poznać jej historię i zabytki. Do urokliwych miejsc, kontrastujących z widoczną dzielnicą biznesową należą chociażby Stare Miasto i Park Łazienkowski, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23.4 °C (74 °F)
  • prędkość wiatru: 11.51 km/h (7.15 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama miasta w miejscowości Warszawa

Panorama miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 521:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.