Piątek, 15.01.2021 21:05

Warszawa - Panorama miasta

Panorama miasta - Warszawa
Link źródłowy

Warszawa kamera na panoramę miasta

Warsaw Financial Center, na którym ulokowana jest kamera, jest jednym z potężnych biurowców zlokalizowanych w centrum Warszawy. Wybudowany został przy skrzyżowaniu ulicy Świętokrzyskiej z Emilii Plater, został ukończony w 1998 roku, stał się prowodyrem powstania w okolicy Centralnej Dzielnicy Biznesowej, która obecnie usiana jest oszklonymi wielopiętrowymi budynkami.

Typowo biznesowa, surowa część miasta, którą możemy oglądać z góry, jest dość specyficzną częścią Warszawy. Wielu osobom, które trafiają tu, nie znając bardziej urokliwych i spokojnych części miasta, kojarzy się ono właśnie z tymi szarymi, zakorkowanymi drogami i sięgającymi chmur budynkami. Wśród wieżowców tłumnie kluczą zapracowani i przemęczeni Warszawiacy, wciśnięci w garnitury tak samo niedopasowane, jak okoliczna architektura.

Mimo, że Warszawa nie robi zbyt dobrego pierwszego wrażenia, warto spróbować dać jej szansę, poznać jej historię i zabytki. Do urokliwych miejsc, kontrastujących z widoczną dzielnicą biznesową należą chociażby Stare Miasto i Park Łazienkowski, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -8.8 °C (16.2 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 350 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama miasta w miejscowości Warszawa

Panorama miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 521:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.