Kamery online w Polsce
Warszawa ↓
- Centrum LIVE
- Skrzyżowanie Białostocka-Brzeska
- Aleja Solidarności - stacja metra
- Ulica Białostocka
- Ratusz na Bemowie
- Centrum
- Centrum Nauki Kopernik
- Lotnisko Babice
- Ulica Górczewska
- Pałac Kultury
- Aleja Solidarności
- PZU Tower
- Złota 44
- Most Siekierkowski
- Panorama miasta
- Stadion Narodowy - Lodowisko
- Rynek Starego Miasta
Warszawa - Lotnisko Babice
Warszawa Bemowo kamera na Lotnisko Babice
Lotnisko cywilno-sportowe Babice mieści się w dzielnicy Bemowo na zachodnim skraju Warszawy. Stosunkowo niewielki obiekt posiada dwa betonowe pasy startowe. Jeden o długości 2000 metrów oraz drugi liczący 2500 metrów, wykorzystywany jest jednak tylko jeden z pasów, na dodatek jedynie na części długości. Oprócz jednostek cywilnych korzystają z niego samoloty MSWiA.
W latach 2010-2012 odbyło się tutaj wielkie wydarzenie muzyczne Sonisphere Festiwal przyciągającego dziesiątki tysięcy fanów ostrych brzmień muzycznych. Miał tu miejsce także kontrowersyjny koncert amerykańskiej wokalistki Madonny oraz równie skandalizującego Michaela Jacksona (w tym wydarzeniu udział wzięło około 120 tysięcy fanów jego muzyki).
Obecnie lotnisko na Bemowie zaczyna odchodzić w zapomnienie. Jego teren pochłaniany jest przez rozrastające się, jak grzyby po deszczu, nowoczesne osiedla mieszkaniowe powstające od strony ulicy Radiowej. Kolejną przyczyną stopniowej likwidacji lotniska jest kolidowanie z ruchem znajdującego się w niedużej (jak na obiekty tego typu) odległości lotniska Chopina na Okęciu.
Kamery w pobliżu
- Warszawa - PZU Tower7,3km
Aktualna pogoda

- temperatura: 13.5 °C (56.2 °F)
- prędkość wiatru: 12.42 km/h (7.72 mph)
- wilgotność powietrza: 87 %
- kierunek wiatru: 270 °
- zachmurzenie: 40 %
- ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa
Przykładowy obraz z kamery: Lotnisko Babice w miejscowości Warszawa

Powiązane kategorie z kamerą nr 530:
Dodaj komentarz
Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.