Sobota, 25.09.2021 23:13

Warszawa - Skrzyżowanie Białostocka-Brzeska

Skrzyżowanie Białostocka-Brzeska - Warszawa
Link źródłowy

Warszawa kamera na ulice Brzeska i Białostocka

Powyższe zdjęcie pochodzi z kamery zamontowanej na budynku Centrum Handlowego Warszawa Wileńska położonego przy ulicy Targowej. Stanowi ona część systemu monitoringu oplatającego obiekt. Ulica wiodąca w górę obrazu nosi nazwę Białostocka, droga odbijająca w prawo to ulica Brzeska. W tym miejscu znajduje się wjazd na parking CH Warszawa Wileńska.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych warszawskich galerii. W budynku, oprócz centrum handlowego, znajduje się również dworzec PKP Warszawa Wileńska, który usytuowany jest od strony Alei Solidarności. Galeria została otwarta w 2002 roku. W skład obiektu wchodzą trzy poziomy galerii handlowej, tuż nad nią usytuowana jest powierzchnia biurowa, zaś obok hipermarket Carrefour, a także wcześniej wspomniany już dworzec.

Wszystkie kamery przekazujące obraz do internetu w formie zdjęcia powinny bez problemu otworzyć się na telefonach i tabletach z systemem iOS, Andorid lub Windows. Możliwość podejrzenia sytuacji na danej ulicy pomoże wam uniknąć korków, a tym samym zaoszczędzicie czas przemieszczając się po mieście.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.9 °C (60.6 °F)
  • prędkość wiatru: 0.72 km/h (0.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 108 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Skrzyżowanie Białostocka-Brzeska w miejscowości Warszawa

Skrzyżowanie Białostocka-Brzeska

Powiązane kategorie z kamerą nr 540:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.