Sobota, 13.04.2024 17:16

Warszawa - Ratusz na Bemowie

Ratusz na Bemowie - Warszawa
Link źródłowy

Warszawa Bemowo kamera na Ratusz

Kamera online, umieszczona na budynku ratusza w dzielnicy Bemowo, niestety oferuje bardzo słabą jakość obrazu. Daje możliwość sprawdzenia obłożenia parkingu oraz natężenia ruchu na ul. Górczewskiej, przebiegającej tuż przy budynku.

W najbliższym sąsiedztwie Urzędu Dzielnicy Bemowo znajduje się pomnik generała Józefa Zachariasza Bema, właśnie tej postaci dzielnica zawdzięcza swoją nazwę, nadaną przy założeniu jednostki w roku 1994. Bemowo jest bardzo przyjazne swoim mieszkańcom. Organizowane są tu liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne przeznaczone dla osób w każdym wieku. Można tutaj wziąć udział między innymi w turniejach piłki nożnej, tenisa stołowego, siatkówki, zajęciach Street Workout zachęcających do ćwiczenia na świeżym powietrzu, a także w maratonach, zajęciach z samoobrony i Nordic Walking.

Osobom interesującym się sztuką i historią organizacje działające w dzielnicy oferują uczestnictwo w wystawach, zajęciach artystycznych i spotkaniach z twórcami. W okolicy znajduje się Akademia Ikon, w której można nauczyć się pisania ikon, prezentowana jest wystawa „Historie z naszej dzielnicy” przedstawiająca zbiory historycznych zdjęć mieszkańców, odbywają się spotkania muzyczne dla dzieci kształtujące w nich miłość do muzyki.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20 °C (68.1 °F)
  • prędkość wiatru: 12.42 km/h (7.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 49 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ratusz na Bemowie w miejscowości Warszawa

Ratusz na Bemowie

Powiązane kategorie z kamerą nr 534:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.