Sobota, 22.06.2024 05:47

Warszawa - Ulica Białostocka

Ulica Białostocka - Warszawa
Link źródłowy

Warszawa kamera na ul. Białostocką

Na zdjęciach z kamery widoczna jest ulica Białostocka w Warszawie, usytuowana w dzielnicy Praga-Północ. Biegnie od ulicy Targowej, do ulicy Radzymińskiej. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Warszawa Wileńska oraz centrum handlowe o tej samej nazwie.

Z turystycznego punktu widzenia ulica Białostocka nie jest nazbyt interesująca. Jedynym zabytkowym budynkiem znajdującym się przy niej jest odrestaurowana w 1993 roku Kamienica Cymermanów, która została wybudowana na początku XX wieku. Obecnie w budynku mieści się siedziba Oddziału Wojewódzkiego Polskiego Związku Głuchych nr 4. Wzdłuż całej ulicy znajdują się budynki mieszkalne. Ulica Białostocka była niegdyś drogą na rolną wsi Targówek, choć w obecnych czasach może być ciężko to sobie wyobrazić.

Ulica Białostocka położona jest równolegle do Alei Solidarności, przy której znajduje się Park Praski im. 1 Armii Wojska Polskiego, którym dojdziemy do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Kamera ta, choć nie ukazuje nic szczególnego, z pewnością pomoże ocenić warunki drogowe panujące na tej ulicy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.6 °C (69.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 65 %
  • kierunek wiatru: 110 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1007 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Białostocka w miejscowości Warszawa

Ulica Białostocka

Powiązane kategorie z kamerą nr 538:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.