Poniedziałek, 20.05.2024 11:17

Warszawa - Pałac Kultury

Pałac Kultury - Warszawa
Link źródłowy

Warszawa kamera na Pałac Kultury

Kamera, usytuowana na wieżowcu Warsaw Financial Center, skierowana jest na najbardziej charakterystyczny obiekt Warszawy. Jest nim Pałac Kultury i Nauki wzniesiony przez Rosjan w 1955 roku. Pałac nosił niegdyś imię Józefa Stalina. PKiN znajdujący się na Placu Defilad jest jednym z pierwszych budynków pojawiających się przed oczami osób opuszczających Dworzec Centralny, pozostając w ich pamięci już na zawsze.

W najbliższym sąsiedztwie Pałacu Kultury zlokalizowany jest niewielki, otoczony ruchliwymi drogami park Świętokrzyski. Kierując się na południowy zachód dotrzemy do popularnego centrum handlowego Złote Tarasy z niepowtarzalnym oszklonym, falującym dachem. W skład budynku wchodzi także potężny biurowiec górujący nad niską częścią handlową i dworcem.

Przy Placu Defilad znajduje się duży węzeł komunikacyjny, oprócz dworca PKP znajdziemy tu także przystanek kolejowy linii średnicowej „Warszawa Śródmieście”, stację metra „Centrum” oraz kilka peronów ZTM, skąd odjeżdżają autobusy do różnych części miasta.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.9 °C (73.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 50 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Pałac Kultury w miejscowości Warszawa

Pałac Kultury

Powiązane kategorie z kamerą nr 528:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.