Poniedziałek, 20.05.2024 12:02

Warszawa - Cosmopolitan

Cosmopolitan - Warszawa

Warszawa kamera na Cosmopolitan

Wieżowiec Cosmopolitan widoczny na pierwszym planie obrazu na żywo z kamery, to jeden z większych, lecz nie najwyższy wieżowiec mieszkalny w Warszawie. Budowa zakończyła się w roku 2013, trwała 3 lata. Budynek jest zlokalizowany przy zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej w Śródmieściu. Obiekt liczy 160 metrów wysokości, posiada 44 kondygnacje.

Część mieszkalna budynku rozpoczyna się na ósmym pietrze. Im wyżej, tym mniej mieszkań przypada na jedno piętro. Najbardziej luksusowe, dwupiętrowe apartamenty znajdują się na najwyższych kondygnacjach budynku. Trzeba przyznać, że możliwość oglądania z tej wysokości panoramy miasta przy porannej kawie, musi być niesamowicie przyjemnym i niepowtarzalnym doświadczeniem. Posiadając odpowiednie zasoby finansowe można zostać właścicielem jednego z pięknych mieszkań przy Twardej 2/4.

W podziemiach wieżowca znajduje się czteropoziomowy parking, który pomieści nawet do 300 samochodów. Część usługowa ulokowana jest na piętrach 0- 7, znajdują się tu także lokale biurowe, siłownia i restauracja.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23.9 °C (75 °F)
  • prędkość wiatru: 1.66 km/h (1.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 48 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Cosmopolitan w miejscowości Warszawa

Cosmopolitan

Powiązane kategorie z kamerą nr 527:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.