Niedziela, 25.02.2024 08:46

Warszawa - Biurowiec Q22

Biurowiec Q22 - Warszawa

Warszawa kamera na budowę Q22

Widoczny w centralnej części obrazu obiekt to powstający wieżowiec zlokalizowany w centrum Warszawy. Biurowiec „Q22” budowany jest w miejscu dawnego hotelu międzynarodowej sieci „Merkure”, która posiada w Polsce 15 hoteli w różnych zakątkach kraju.

Wartość, budowanego 42 kondygnacyjnego biurowca Q22 wznoszącego się na 155 metrów, szacowana jest na około 500 milionów złotych. Do użytku, planowo, powinien zostać oddany w pierwszym kwartale 2016 roku, co powinno być możliwe do osiągnięcia, uwzględniając poziom zaawansowania prac.

Imponujący i nowoczesny budynek ma zostać w całości pokryty oszkleniem produkowanym w częstochowskiej hucie. Jeśli obecna koncepcja nie zostanie zmieniona lub porzucona w toku prac, centrum Warszawy zostanie uświetnione, lub jak wolą przeciwnicy tego typu inwestycji, oszpecone kolejnym wielkomiejskim budynkiem, charakterystycznym dla pejzaży nowoczesnych i bogatych stolic.

Nie można dziwić się sceptycznym opiniom dotyczącym tych potężnych inwestycji. Wiele z nich to kompletne niewypały, przynoszące inwestorom wielomilionowe straty. Wysokie, sięgające kilkudziesięciu tysięcy za metr ceny i zdarzające się niedoróbki skutecznie odstraszają potencjalnych najemców i kupców od zainwestowania w tak luksusowe powierzchnie biurowe.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.6 °C (42 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 80 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Biurowiec Q22 w miejscowości Warszawa

Biurowiec Q22

Powiązane kategorie z kamerą nr 535:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.