Czwartek, 27.01.2022 16:12

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Tereny narciarskie

Tereny narciarskie  - Zieleniec Duszniki-Zdrój

Zieleniec kamera na tereny narciarskie

Zieleniec jest dzielnicą Dusznik-Zdroju oddaloną o ponad 10 kilometrów od centrum miasta. W mieścinie liczącej zaledwie 100 mieszkańców powstał największy kompleks wyciągów narciarskich w środkowej części Sudetów.

Zieleniec praktycznie z każdej strony otoczony jest terenami narciarskim, przejeżdżając przez miejscowość od strony Dusznik-Zdroju, po prawej znajdziemy trudniejsze trasy zjazdowe oznaczone kolorem czerwonym, niebieskim oraz czerwono-niebieskim. Po lewej stronie głównej ulicy w Zieleńcu położone są trasy idealne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami. Niewątpliwie różnorodność tras narciarskich jest bardzo dużą zaletą, szczególnie w przypadku grup mieszanych (pod względem umiejętności narciarskich i wieku) czy też rodzin, każdy znajdzie kilka tras odpowiednich dla siebie.

Wszystkie tereny narciarskie położone w Zieleńcu objęte są jednym karnetem (istnieje też możliwość wykupienia karnetu na jeden ośrodek), co daje dużą swobodę w przemieszczaniu się pomiędzy stokami a nawet Zieleńcem, gdyż z jednego końca miejscowość na drugi możemy przedostać się bez odpinania nart.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -2.5 °C (27.6 °F)
  • prędkość wiatru: 9.35 km/h (5.81 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 243 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Tereny narciarskie w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Tereny narciarskie

Powiązane kategorie z kamerą nr 284:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.