Piątek, 19.04.2024 20:06

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Stok narciarski Winterpol

Stok narciarski Winterpol - Zieleniec Duszniki-Zdrój

Zieleniec kamera na stok narciarski Winterpol

Na obrazie z kamery widoczny jest jeden z kilku wyciągów krzesełkowych znajdujących się w Zieleńcu. Jest on obsługiwany przez firmę Winterpol. Ta sama spółka uruchomiła stosunkowo niedawno nowy wyciąg krzesełkowy w Białym Jarze.

Zespół wyciągów narciarskich Winterpol stanowi dużą część tutejszego centrum narciarskiego. Spółka jest właścicielem aż 8 z 30 wyciągów działających w Zieleńcu. Narciarze mają do dyspozycji bardzo dobrze przygotowane stoki narciarskie o różnym stopniu trudności. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane i ratrakowane a część z nich jest również oświetlona, co umożliwia pełną wrażeń jazdę nocną. Dumą ośrodka jest sześcioosobowa kolej krzesełkowa, która jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce.

Cały Zieleniec jest praktycznie położony na stoku. Wszystkie znajdujące się tu wyciągi objęte są wspólnym karnetem, co umożliwia przemieszczanie się po dzielnicy Dusznik-Zdroju bez odpinania nart. Na jednym ze stoków firma Winterpol wybudowała rynnę do half-pipe'u przeznaczoną dla snowboardzistów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.8 °C (33.4 °F)
  • prędkość wiatru: 10.11 km/h (6.28 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 236 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1005 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Winterpol w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Stok narciarski Winterpol

Powiązane kategorie z kamerą nr 332:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.