Czwartek, 07.07.2022 02:58

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Stok narciarski

Stok narciarski - Zieleniec Duszniki-Zdrój

Kamera w Zieleńcu z widokiem na jedną ze stacji narciarskich

Kolejna kamera zlokalizowana w Zieleńcu z widokiem na jedną ze stacji narciarskich Winterpol. Dla niewtajemniczonych informujemy, iż Zieleniec jest dzielnicą Dusznik-Zdroju i znajduje się w Sudetach, a dokładnie w Górach Orlickich. W Zieleńcu znajduje się jeden z największych ośrodków narciarskich w Sudetach, bardzo chętnie odwiedzany przez narciarzy z całego Dolnego Śląska i nie tylko.

Na terenie ośrodka znajduje się bar, w którym po kilkugodzinnych szaleństwa na nartach lub snowboardzie możemy się ogrzać, odpocząć i porządnie zjeść. Tradycyjna kiełbasa z rusztu lub szaszłyk orlicki z pewnością dodadzą sił na kolejne godziny wojaży na śniegu. Zapiekanego sera z ziemniakami lub niesamowicie dobrego gulaszu z knedlami skosztować możemy tuż za polsko-czeskim przejściem granicznym, do którego dojdziemy niebieskim szlakiem w ciągu godzinnej przechadzki.

Praktycznie przy każdym wyciągu zlokalizowana jest mała gastronomia, a hotele i pensjonaty znajdują się w sąsiedztwie stoków, rodzice przebywający na urlopie z małymi dziećmi na pewno ten fakt docenią. Widok z tej kamery nie należy do bardzo atrakcyjnych, lecz nie jest to jedyna kamera znajdująca się w Zieleńcu udostępniona w naszym serwisie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.9 °C (48.1 °F)
  • prędkość wiatru: 1 km/h (0.62 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 156 °
  • zachmurzenie: 59 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 24:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.