Poniedziałek, 20.05.2024 10:45

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Stok narciarski

Stok narciarski - Zieleniec Duszniki-Zdrój

Kamera w Zieleńcu z widokiem na jedną ze stacji narciarskich

Kolejna kamera zlokalizowana w Zieleńcu z widokiem na jedną ze stacji narciarskich Winterpol. Dla niewtajemniczonych informujemy, iż Zieleniec jest dzielnicą Dusznik-Zdroju i znajduje się w Sudetach, a dokładnie w Górach Orlickich. W Zieleńcu znajduje się jeden z największych ośrodków narciarskich w Sudetach, bardzo chętnie odwiedzany przez narciarzy z całego Dolnego Śląska i nie tylko.

Na terenie ośrodka znajduje się bar, w którym po kilkugodzinnych szaleństwa na nartach lub snowboardzie możemy się ogrzać, odpocząć i porządnie zjeść. Tradycyjna kiełbasa z rusztu lub szaszłyk orlicki z pewnością dodadzą sił na kolejne godziny wojaży na śniegu. Zapiekanego sera z ziemniakami lub niesamowicie dobrego gulaszu z knedlami skosztować możemy tuż za polsko-czeskim przejściem granicznym, do którego dojdziemy niebieskim szlakiem w ciągu godzinnej przechadzki.

Praktycznie przy każdym wyciągu zlokalizowana jest mała gastronomia, a hotele i pensjonaty znajdują się w sąsiedztwie stoków, rodzice przebywający na urlopie z małymi dziećmi na pewno ten fakt docenią. Widok z tej kamery nie należy do bardzo atrakcyjnych, lecz nie jest to jedyna kamera znajdująca się w Zieleńcu udostępniona w naszym serwisie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14 °C (57.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.41 km/h (2.12 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 212 °
  • zachmurzenie: 24 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 24:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.