Środa, 04.10.2023 04:14

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Dolna stacja wyciągu

Dolna stacja wyciągu - Zieleniec Duszniki-Zdrój

Kamera online w Zieleńcu z widokiem na dolną stację wyciągu narciarskiego

W naszym serwisie zamieszczonych jest już kilka kamer z widokiem na różne partie stoków narciarskich położonych w Zieleńcu, dzielnicy miasta Duszniki-Zdrój. Powyżej kolejny przyjemny widok z dolnej stacji wyciągu.

Przed planowanym wyjazdem w góry warto już wcześniej zadbać o swoją kondycję, która na pewno przyda się przy zjazdach ze stoków narciarskich. Niewątpliwą zaletą Zieleńca jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna. Hotele wraz z punktami małej gastronomii w dużej mierze zostały wybudowane blisko stoków narciarskich. Największą wadą tego turystycznego miasta są wszędobylskie tłumy i długie kolejki do wyciągów. Jednak nie jest to coś czego znieść się nie da, osoby szukające cichego i spokojnego miejsca wypoczynku powinny wybrać się do mniej uczęszczanych ośrodków turystycznych.

Polski i niepowtarzalny Zieleniec, ulubione miejsce wypoczynku wielu turystów. Jeśli jeszcze w Zieleńcu nie byliście, a zastanawiacie się czy warto tam spędzić urlop? Przejrzyjcie dostępne kamery z Zieleńca, z pewnością przekonają Was do wyboru tego jakże malowniczo położonego w Górach Orlickich miasteczka.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.7 °C (45.8 °F)
  • prędkość wiatru: 5.36 km/h (3.33 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 265 °
  • zachmurzenie: 66 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1025 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dolna stacja wyciągu w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Dolna stacja wyciągu

Powiązane kategorie z kamerą nr 34:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.