Środa, 24.07.2024 16:42

Wisła - Kolej linowa

Kolej linowa  - Wisła

Widok z kamery na kolej linową w ośrodku narciarskim Cieńków w Wiśle

Malowniczo położone miasto Wisła w Beskidzie Śląskim - miejscowość największą popularność zyskała po sukcesach Adama Małysza. Z turystycznego punktu widzenia Wisła to przede wszystkim wspaniałe walory przyrodnicze oraz szereg możliwości spędzenia wolnego czasu.

Na obrazie z kamery widoczna jest nowoczesna kolejka linowa o długości 1000 metrów, z czteroosobowymi krzesełkami oraz chodnikiem rozbiegowym. Na terenie ośrodka zostało przygotowanych pięć tras narciarskich z czego dwie zostały oznaczone kolorem czerwonym, a trzy kolorem niebieskim. Dużym udogodnieniem jest znajdująca się w pobliżu wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska oraz liczne punkty gastronomiczne. W odległości 200 metrów od kolejki linowej znajduje się bezpłatny parking.

Wisła nie bez powodu nazywana jest Perłą Beskidu Śląskiego, o każdej porze roku zobaczyć możemy przepiękne, bajkowe widoki, a w czasie wolnym zapoznać się bliżej z historią miasta w pobliskim muzeum. Wiele wytyczonych szlaków pieszych oraz rowerowych pozwala na bliższe zapoznanie się z terenami jakże pięknego Beskidu Śląskiego.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.6 °C (65.5 °F)
  • prędkość wiatru: 4.55 km/h (2.83 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 330 °
  • zachmurzenie: 73 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolej linowa w miejscowości Wisła

Kolej linowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 113:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.