Środa, 04.10.2023 06:04

Wisła - Skocznia im. Adama Małysza

Link źródłowy

Wisła kamera na skocznię Adama Małysza

Na obrazie z kamery widoczna jest skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle - Malince. Malinka jest jedną z kilku dzielnic Wisły, usytuowana w północno-wschodniej części miasta po obu stronach potoku Malinka.

Chyba każdy Polak wie, kim jest Adam Małysz. Prawdopodobnie większość z osób, które czytają ten opis, widziała w telewizji chociaż jeden skok naszego Orła z Wisły. Adama skaczącego już raczej nie zobaczymy, jednak mamy zawodników, którzy dość dobrze reprezentują Polskę.

Wisła skocznia

Niewątpliwie jest to jedna z ciekawszych kamer w naszym serwisie, gdyż daje możliwość oglądania skoków narciarskich i stanowi wspaniałe dopełnienie relacji telewizyjnej. Szkoda tylko, że osoby, które nie mogą w tym czasie oglądać telewizji nie usłyszą tu głosu Pana Włodzimierza Szaranowicza, ale kto wie, może w przyszłości tak będzie. Na koniec warto wspomnieć o tym, że prawdopodobnie gdyby nie Adam Małysz Wisła dziś nie była by taka sama, gdyż miasto zawdzięcza w dużej mierze swoją popularność naszemu wielkiemu skoczkowi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.9 °C (53.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.59 km/h (2.23 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 316 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Skocznia im. Adama Małysza w miejscowości Wisła

Skocznia im. Adama Małysza

Powiązane kategorie z kamerą nr 346:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.