Piątek, 23.02.2024 05:39

Wisła - Ośrodek narciarski Skolnity

Link źródłowy

Wisła kamera w ośrodku narciarskim Skolnity

Oczy wielu narciarzy w sezonie narciarskim 2014/2015 skierowane były w stronę Wisły, gdzie w samym centrum miasta powstał nowy ośrodek narciarski Skolnity. Kompleks narciarski usytuowany jest powyżej parku linowego, obok skoczni narciarskich.

Nowy ośrodek dysponuje dwiema trasami narciarskimi - niebieska o długości (1100 metrów) przeznaczona jest dla rodzin oraz początkujących narciarzy. Druga trasa czerwona o długości 800 metrów jest nieco trudniejsza i powinna zaspokoić doświadczonych miłośników białego szaleństwa. Z myślą o najmłodszych został przygotowany krótki wyciąg talerzykowy (70 metrów), znajduje się on opodal dolnej stacji kolejki krzesełkowej. Niewątpliwym atutem ośrodka narciarskiegoj są szerokie trasy, dzięki czemu nawet w szczycie sezonu nie powinniśmy się czuć przytłoczeni przez innych narciarzy.

Przy górnej i dolnej stacji kolejki znajdują się niewielkie punkty gastronomiczne, które serwują dania typu fast-food. Obszerny parking usytuowany jest po drugiej stronie ulicy. Warto zachować paragon za karnet, gdyż parking jest darmowy jedynie dla klientów stacji narciarskiej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.4 °C (40 °F)
  • prędkość wiatru: 7.11 km/h (4.42 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 182 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 999 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Skolnity w miejscowości Wisła

Ośrodek narciarski Skolnity

Powiązane kategorie z kamerą nr 339:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.