Sobota, 13.04.2024 18:53

Wisła - Stacja pośrednia

Stacja pośrednia - Wisła
Link źródłowy

Wisła kamera na stację pośrednią Soszów

Wisła to ważne miasto na turystycznej mapie Polski. Wspaniałe walory przyrodnicze oraz szereg możliwości spędzania wolnego czasu przyciąga skutecznie turystów do Perły Beskidów. W chwili gdy spadnie śnieg Wisła staje się jednym z większych kurortów narciarskich w Beskidach.

Okiem kamery możemy zobaczyć stację pośrednią, na której znajduje się górna stacja kolejki krzesełkowej oraz niewidoczna na obrazie z kamery dolna stacja podwójnego wyciągu orczykowego, którym dostaniemy się na szczyt Soszowa Wielkiego. Ze stacji pośredniej do wyboru mamy dwa warianty zjazdu - trasę czerwoną oraz niebieską. Na terenie ośrodka narciarskiego, w kilku miejscach m.in przy dolnej, pośredniej oraz górnej stacji znajdują się punkty gastronomiczne. Restauracje Pod Jaworem oraz Pod Lasem położone są przy trasie narciarskiej nr 3.

Niewątpliwym atutem ośrodka narciarskiego są trasy o różnym stopniu trudności, które zadowolą doświadczonych jak i początkujących narciarzy. Więcej informacji o trasach znajdziecie w opisach kamer: Trasa narciarska Soszów oraz Stacja narciarska Soszów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.6 °C (58.4 °F)
  • prędkość wiatru: 2.4 km/h (1.49 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 231 °
  • zachmurzenie: 72 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja pośrednia w miejscowości Wisła

Stacja pośrednia

Powiązane kategorie z kamerą nr 262:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.