Sobota, 22.06.2024 04:26

Wisła - Ośrodek narciarski Soszów

Ośrodek narciarski Soszów - Wisła
Link źródłowy

Wisła kamera na ośrodek narciarski Soszów

Soszów to największy teren narciarski położony w Dolinie Wisły w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnich stokach Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m.). Na obrazie z kamery widoczny jest dolny odcinek trasy czerwonej.

Soszów jest idealnym miejscem dla początkujących narciarzy. Trasy są dobrze przygotowane, urozmaicone, a przede wszystkim dość łagodne. Na górną stację dostaniemy się korzystając z kolejki krzesełkowej oraz podwójnego wyciągu orczykowego. Tutaj swój początek mają dwie trasy: niebieska i zielona. Trasa niebieska jest w miarę łagodna (z krótkimi stromymi odcinkami) i przyjemna, jej długość wynosi 1900 metrów. Natomiast trasa zielona jest wręcz idealna do nauki jazdy na nartach. Zaawansowani użytkownicy dwóch desek mają do wyboru kilka wariantów dalszego zjazdu, gdyż przy końcu trasy zielonej swój początek ma trasa czerwona (przy wyciągu krzesełkowym) oraz trasa czarna i niebieska.

Przy dolnej stacji ośrodka narciarskiego Soszów znajduje się punkt gastronomiczny, siedziba szkółki narciarskiej oraz serwis i wypożyczalnia sprzętu. Bez wątpienia Soszów jest nowoczesnym ośrodkiem narciarskim, który klasyfikuje się do jednych z najlepszych w Beskidach. Ustępuje jedynie terenom zjazdowym COSu i SONu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.6 °C (67.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.8 km/h (2.36 mph)
  • wilgotność powietrza: 95 %
  • kierunek wiatru: 166 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski Soszów w miejscowości Wisła

Ośrodek narciarski Soszów

Powiązane kategorie z kamerą nr 260:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.