Wtorek, 19.10.2021 04:30

Wisła - Trasa narciarska Soszów

Link źródłowy

Wisła kamera na trasę narciarską Soszów

Soszów jest jedną z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Wiśle oraz w całych Beskidach. Narciarze mają do dyspozycji ponad sześć kilometrów urozmaiconych tras zjazdowych. To właśnie tu powstała druga w Beskidach czteroosobowa kolejka krzesełkowa, która została uruchomiona w sezonie narciarskim 2008/2009.

Kamera znajduje się w górnej części trasy narciarskiej nr 2 (niebieska), która rozpoczyna się przy górnej stacji kolejki krzesełkowej. Długość trasy wynosi 1300 metrów, po przejechaniu mniej więcej 400 metrów trasa numer 2 łączy się z trasą numer 3 (niebieską). Istnieje jeszcze inny, o wiele trudniejszy wariant zjazdu - po przejechaniu około 150 metrów trasy nr. 2, doświadczeni narciarze mogą odbić w lewo, tym samym wjeżdżając na krótki 200 metrowy odcinek najtrudniejszej trasy czarnej, która następnie łączy się ze wcześniej wspomnianą trasą nr. 3 (niebieską).

W pobliżu dolnej stacji wyciągu krzesełkowego funkcjonuje wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego, w tym samym budynku znajduje się również biuro szkółki narciarskiej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.8 °C (40.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.62 km/h (2.25 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 176 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1028 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Trasa narciarska Soszów w miejscowości Wisła

Trasa narciarska Soszów

Powiązane kategorie z kamerą nr 261:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.