Sobota, 15.06.2024 22:05

Wisła - Stacja narciarska Cieńków

Stacja narciarska Cieńków - Wisła
Link źródłowy

Wisła kamera na stację narciarską Cieńków

Cieńków to ośrodek narciarski położony w południowej części Wisły, jest to jeden z najciekawszych i największych terenów narciarskich w okolicy. Tereny zjazdowe położone są przy drodze z centrum Wisły do Szczyrku.

Zaledwie cztery lata temu został postawiony tu nowy czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, który zastąpił wysłużony już orczyk. Górna stacja kolejki znajduje się na szczycie Cieńkowa. Przy okazji budowy wyciągu krzesełkowego zostały również wytyczne na nowo trasy narciarskie. Z górnej stacji kolejki krzesełkowej narciarze do wyboru mają dwie trasy czerwone oraz dwie trasy niebieskie (które rozpoczynają się nieco dalej). Wspomniane wcześniej trasy czerwone są dość ciekawe, gdyż narciarze do wyboru mają kilka wariantów zjazdu. Początkujący i średnio zaawansowani narciarze mają do dyspozycji trzy łatwe trasy narciarskie, dwie z nich rozpoczynają się przy górnej stacji kolejki, zaś trzecia biegnie wzdłuż wyciągu orczykowego, który położony jest równolegle do kolejki krzesełkowej.

Wisła to znana miejscowość wypoczynkowa, jej niewątpliwym atutem jest bogata oferta stoków narciarskich w samym mieście oraz najbliższych okolicach. W Perle Beskidów powstała nowa stacja narciarska, która ruszyła w sezonie zimowym 2014/1015, możecie ją zobaczyć na kamerze udostępnionej w naszym serwisie. Wystarczy, że w wyszukiwarkę po lewej stronie wpiszecie Skolnity.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16 °C (60.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.52 km/h (2.19 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 168 °
  • zachmurzenie: 64 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Cieńków w miejscowości Wisła

Stacja narciarska Cieńków

Powiązane kategorie z kamerą nr 315:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.