Środa, 06.12.2023 12:33

Wisła - Stacja narciarska Skolnity

Link źródłowy

Wisła kamera na stację narciarską Skolnity

Ośrodek narciarski Skolnity położony jest w centrum Wisły na stokach Skolnitego Wierchu. Stacja swoją działalność rozpoczęła w grudniu 2014 roku, tak więc jest to zupełnie nowy kompleks narciarski, który z pewnością w 2015 roku odwiedzi pokaźna liczba narciarzy.

Kręgosłupem całej stacji narciarskiej Skolnity jest czteroosobowa kolej linowa o długości 800 metrów, która wwozi narciarzy na szczyt Skolnitego Wierchu. Z górnej stacji kolejki miłośnicy białego szaleństwa do wyboru mają dwie dość długie trasy zjazdowe. Jedną z nich jest trasa czerwona o długości 980 metrów, zaś druga to trasa niebieska o długości 1100 metrów, jest ona wręcz idealna dla początkujących narciarzy.

Przy górnej oraz dolnej stacji wyciągu znajdują się niewielkie punkty gastronomiczne. Na terenie nowej stacji nie mogło oczywiście zabraknąć serwisu i wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz szkółki narciarskiej. Darmowy parking zlokalizowany jest przy torach kolejowych, jednak trzeba zachować paragon za karnety do pokazania pracownikowi parkingu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.8 °C (35.2 °F)
  • prędkość wiatru: 0.51 km/h (0.32 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 195 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Skolnity w miejscowości Wisła

Stacja narciarska Skolnity

Powiązane kategorie z kamerą nr 299:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.