Środa, 24.07.2024 16:34

Wisła - Soszów trasa nr 3

Soszów trasa nr 3 - Wisła
Link źródłowy

Wisła Soszów kamera na początek trasy nr 3

Wisła, leżąca tuż u źródła polskiej królowej rzek, to bez wątpienia jeden z największych i najważniejszych kurortów narciarskich w Polsce. Liczne stacje narciarskie położone w obrębie miasta oraz jego najbliższej okolicy sprawiają, że każdy narciarz odnajdzie tutaj trasę i stok odpowiadający jego umiejętnościom. Zdjęcia widoczne powyżej pochodzą z kamery zamontowanej na terenie stacji narciarskiej Soszów położonej w Wiśle, na zboczach Soszowa Wielkiego, wznoszącego się na wysokość 886 m n.p.m.

Na zdjęciach z kamery widoczny jest początek trasy nr 6 oraz trasy nr 3. Trasa zielona, a raczej jej początek, oznaczona numerem 6 na mapie ośrodka, widoczna jest po lewej stronie. Na całej swej długości (690 m) obsługiwana jest przez wyciąg orczykowy, zaś w górnej części także przez wyciąg talerzykowy, o długości 230 metrów. Trasa w całości nadaje się dla początkujących narciarzy, jest w miarę łagodna, i dość szeroka.

Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest początek niebieskiej trasy nr 3, o długości 1900 metrów. Trasa jest w miarę łagodna i dość przyjemna, nadaje się doskonale dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy. W górnej części obsługiwana jest przez wyciąg talerzykowy, o długości około 800 metrów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.6 °C (63.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.72 km/h (2.93 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 335 °
  • zachmurzenie: 59 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Soszów trasa nr 3 w miejscowości Wisła

Soszów trasa nr 3

Powiązane kategorie z kamerą nr 1084:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.