Sobota, 05.12.2020 06:40

Ustroń - Stok narciarski Czantoria

Stok narciarski Czantoria - Ustroń

Ustroń kamera online na stok narciarski Czantoria

Stok narciarski Czantoria jest malowniczo położony w Beskidzie Śląskim w miejscowości Ustroń. Wspaniałe miejsce wypoczynkowe, w którym podreperujemy swoje zdrowie, zadbamy o umiejętności narciarskie oraz świetnie spędzimy czas!

Czantoria jest jednym z popularniejszych szczytów w Beskidzie Śląskim, na jej zboczach działa ośrodek narciarski o tej samej nazwie. Do dyspozycji narciarzy zostały przygotowane trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności. Czerwona o długości 1900 metrów jest niezłą gratką dla dobrze jeżdżących narciarzy, początkowo szeroka polana potem przez las oraz trasa niebieska o długości 2600 metrów, która jest atrakcją dla wszystkich, doświadczonych jak i początkujących miłośników dwóch desek. Na terenie ośrodka działa nowoczesna kolejka krzesełkowa, która w czasie około 8 minut wwozi turystów na wysokość 851 m n.p.m., długość trasy wynosi 1600 metrów.

Przez żołądek do serca - będąc w Beskidzie Śląskim grzechem byłoby nie spróbować regionalnych potraw tego regionu, po całodziennym szusowaniu na stoku warto się wybrać do restauracji położonej u podnóży góry. Niepowtarzalny klimat Gospody Czantoria nadają charakterystyczne wzory góralskiej ciesielki - to właśnie tu, skosztować możemy regionalnych potraw. Góralska kuchnia nie należy do dietetycznych, jednak wszystkie kalorie szybko spalimy na stoku narciarskim.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.4 °C (36.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.6 km/h (2.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 292 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 865 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Czantoria w miejscowości Ustroń

Stok narciarski Czantoria

Powiązane kategorie z kamerą nr 187:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.