Poniedziałek, 06.12.2021 18:58

Rzeszów - Osiedle Zawiszy

Osiedle Zawiszy - Rzeszów

Rzeszów kamera na Osiedlu Zawiszy

Kamera została zamontowana na jednym z nowo powstałych osiedli mieszkalnych w Rzeszowie. Osiedle Zawiszy położone jest w południowo-zachodniej części stolicy województwa podkarpackiego, przy ulicy Architektów.

Osiedle Zawiszy to kompleks nowoczesnych i komfortowych budynków oferujących najwyższy standard. Powstaje w odległości zaledwie 2,5 kilometra od ścisłego centrum Rzeszowa. Zadbana okolica, bogata oferta mieszkań oraz idealna lokalizacja stanowią o atrakcyjności Osiedla Zawiszy. Deweloper oferuje cztery standardy wykończeń mieszkań, czyli: deweloperskie, economic, pod klucz oraz gotowe do zamieszkania. Zabudowa osiedla składa się przede wszystkim z kilkupiętrowych bloków. Punkty handlowo-usługowe usytuowane są w wielu z nich na parterze.

Obecnie Osiedle Zawiszy to ponad 20 budynków mieszkalnych o różnej wysokości, w których w sumie mieści się około 1700 mieszkań. Celem dopełnienia infrastruktury mieszkalnej powstają budynki, w których mieścić się będą wyłącznie punkty handlowo-usługowe.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.2 °C (32.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 98 %
  • kierunek wiatru: 340 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1000 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Osiedle Zawiszy w miejscowości Rzeszów

Osiedle Zawiszy

Powiązane kategorie z kamerą nr 620:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.