Sobota, 13.04.2024 18:54

Rzeszów - Skatepark

Skatepark - Rzeszów
Link źródłowy

Rzeszów kamera na Skatepark

Jeszcze kilka lat temu, kiedy panowała wszechobecna moda na deskorolki, wrotki, a także rowery typu BMX, szczególnie w dużych miastach, praktycznie na każdym kroku, było można zobaczyć młodzież jeżdżącą po chodnikach, skwerach, reprezentacyjnych ulicach, gdzie po prostu chodniki oraz infrastruktura sprzyjała rekreacyjnej jeździe. Nie wszystkim to się podobało, lecz w końcu w wielu miastach w Polsce powstały mniejsze i większe skateparki, jednym z nich jest rzeszowski skatepark, widoczny na obrazie z kamery.

Kamera została zamontowana na hali Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego mieszczącego się przy ulicy Podpromie 10. Na prawo, od betonowego placu skateparku, widoczny jest niedawno wybudowany Dirtpark, którego budowała zakończyła się w 2014 roku. Dirtpark to swoisty tor przeszkód stworzony z myślą o miłośnikach dwóch kółek. Tor został dostosowany dla rowerzystów o różnym stopniu umiejętności.

W oddali widoczny jest Most Zamkowy biegnący nad Wisłokiem oraz Bulwary Rzeszowskie. Obok Dirtparku usytuowany jest także snowpark. Na rzeszowskim Skateparku odbywają się największe w Polsce zawody rolkowe - Rzeszów Concrete Madness.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18 °C (64.5 °F)
  • prędkość wiatru: 7.45 km/h (4.63 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Skatepark w miejscowości Rzeszów

Skatepark

Powiązane kategorie z kamerą nr 624:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.